
Сонячний ліхтар Volt Polska WARRIOR 250 W 5PVXW25035
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: W3122
3 335 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 418-52-22
- +380 (50) 718-52-22
Сонячний ліхтар WARRIOR 250 W
Сонячний ліхтар WARRIOR 250W — це потужний світлодіодний світильник, що працює від сонячної панелі. Це незамінний елемент для освітлення саду, парку або інших архітектурних об'єктів. Він дає змогу освітити будь-яке місце без потреби під'єднання до електромережі. Ліхтар обладнаний датчиком сутінку й інтелектуальною системою керування світлом.
Ключові особливості
-
Високоефективні світлодіоди Довговічні та енергоощадні LED-діоди.
-
Полікристалічна сонячна панель: Панель має високу ефективність заряджання та стійка до дощу.
-
Міцний корпус: Виготовлений із міцного матеріалу ABS, стійкого до дощу та перепадів температур.
-
Інтелектуальне керування: Вбудований датчик сутінку автоматично вмикає і вимикає ліхтар.
Технічні характеристики
-
Максимальна потужність: 250W
-
Світловий потік: 2200LM (люмен)
-
Матеріал: ABS
-
Батарея: 30000mAh
-
Сонячна панель: 40W
-
Розміри: 520x260x80 мм
-
Вага: 5,95 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Країна виробник | Польща |
| Тип освітлення | Ліхтар |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Потужність | 250 Вт |
| Світловий потік | 2200 лм |
| Розміри | |
| Довжина | 52 см |
| Висота | 26 см |
| Ширина | 8 см |
- Ціна: 3 335 ₴

