
Сумка тактична Mil-Tec US M67 Чорний 13720002
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: A9541
815 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 418-52-22
- +380 (50) 718-52-22
Представляємо вам міцну й універсальну сумку Mil-Tec M67 Combat Pack!
Ця сумка виготовлена зі щільної та зносостійкої тканини, що гарантує її довговічність у різних умовах експлуатації. Носіть її на плечі за допомогою регульованого широкого ременя або в руці за зручну ручку для перенесення.
Унікальна особливість цієї моделі — можливість кріплення до розвантажувальних жилетів LBV, ременів або систем MOLLE завдяки двом кліпсам типу ALICE.
Основне відділення надійно закривається клапаном із двома утягувальними хлястиками. З боків сумки розташовані кріпильні стропи типу ALICE для фіксації невеликих підсумків і додаткового спорядження. У верхній частині передбачене прозоре віконце для ідентифікаційної картки власника. Знизу містяться дві стягувальні стропи, що дають змогу закріпити, наприклад, куртку або згорнуте покривало.
Технічні характеристики:
- Колір: Чорний
- Матеріал: 100% бавовна
- Матеріал ременя: 80% бавовна, 20% поліестер
- Ширина ремня: 50 мм
- Розміри: 330 x 230 x 110 мм
- Вага: 700 г
- Виробник: Mil-Tec, Німеччина
Особливості:
- Міцна щільна тканина
- Можливість носіння на плечі та в руці
- Кріплення до MOLLE/PALS-систем (кліпси ALICE)
- Кріплення додаткового спорядження з боків (стропи ALICE)
- Віконце для бейджа
- Два нижні стяжки для кріплення додаткового обладнання
- Одне основне відділення
- Ручка для перенесення
- Плечовий ремінь
Сумка Mil-Tec M67 Combat Pack — ваш надійний супутник у будь-яких пригодах і тактичних завданнях!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiL-tec |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.7 кг |
| Колір | Чорний |
| Кількість лямок | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 23 см |
| Довжина | 33 см |
| Ширина | 11 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 815 ₴


