
Нож Morakniv Garberg BlackBlade Dala Red Edition (C) - Dala Red 14274
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: A8201
4 973 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 418-52-22
- +380 (50) 718-52-22
Обмежена серія ножа Mora Eldris Limited Edition у кольорі Dala RedTM
Mora Eldris Limited Edition — це спеціальна серія популярного мисливського ножа, випущена в яскравому червоному кольорі Dala RedTM — візитній картці регіону Даларна, де розташована фабрика Morakniv. На клинку ножа вигравіювані координати фабрики, підкреслюючи його походження і традиції.
Надійний інструмент для будь-якого мандрівника
Лезо ножа Mora Eldris Limited Edition виготовлене з вуглецевої сталі — міцного та зносостійкого матеріалу, який легко точиться в польових умовах.
Товщина клинка 3,2 мм забезпечує жорсткість для виконання будь-яких обробних робіт.
Чорне DLC-покриття захищає лезо від корозії та потертостей, а також мінімізує відблиски на його поверхні.
Зручність і безпека
Ергономічна ручка з міцного полімеру має текстуровану поверхню для надійного хвату.
Захисна гарда оберігає пальці від зісковзування на лезо.
Універсальний чохол для перенесення
Ніж постачається в симетричному чохлі з полімеру, що підходить для правші та лівші.
Чохол має петлю з натуральної шведської шкіри для кріплення на ремінь.
Обмежений випуск і догляд за ножем
Зверніть увагу, що Mora Eldris Limited Edition — це обмежена серія.
Вуглецева сталь піддається корозії. Для того, щоб зберегти ніж в ідеальному стані, рекомендується протирати лезо насухо та змащувати його олією після кожного використання.
Характеристики:
Довжина леза: 109 мм
Товщина леза: 3,2 мм
Загальна довжина ножа: 250 мм
Матеріал леза: вуглецева сталь із чорним DLC-покриттям
Матеріал руків'я: полімер
Mora Eldris Limited Edition — це чудовий вибір для тих, хто цінує традиції, якість, надійність і унікальний дизайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MoraKniv |
| Країна виробник | Швеція |
| Довжина ножа | 250 мм |
| Колір | Червоний |
| Матеріал леза | Сталь |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 109 мм |
| Товщина леза | 3.2 мм |
- Ціна: 4 973 ₴







