
Ніж для оброблення риби та м'яса Morakniv Hunting Narrow Boning (S) Olive Green / Burnt Orange 14235
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: A8199
1 517 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 418-52-22
- +380 (50) 718-52-22
Універсальний ніж для оброблення риби та м'яса — Mora Flex
Mora Flex — це багатофункціональний ніж, який стане вашим надійним помічником на риболовлі, полюванні або в туристичному поході.
Гнучке лезо для будь-яких завдань
Лезо ножа Mora Flex виготовлене з переробленої шведської неіржавкої сталі. Цей матеріал має:
Високою міцністю й довговічною гостротою, що дасть змогу вам розділювати рибу, м'ясо та виконувати інші обробні роботи.
Гнучкістю, завдяки чому лезо ідеально підходить для філізування риби та оброблення важкодоступних ділянок м'яса під час оброблення.
Екологічністю, демонструючи турботу про довкілля.
Товщина клинка 1,76 мм забезпечує необхідний баланс між гнучкістю й жорсткістю для виконання різних завдань.
Зручна ручка для комфортної роботи
Ручка виготовлена з еhanoномічного полімеру з текстурованою поверхнею.
Такий дизайн забезпечує надійне та зручне захоплення як сухою, так і вологою рукою.
Захисна гарда оберігає пальці від зісковзування на лезо під час оброблення.
Характеристики:
Довжина леза: 134 мм
Товщина леза: 1,76 мм
Загальна довжина ножа: 314 мм
Mora Flex — це ідеальний вибір для тих, хто цінує універсальність, гостроту, екологічність і надійність свого ножа.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MoraKniv |
| Країна виробник | Швеція |
| Довжина ножа | 314 мм |
| Колір | Помаранчевий |
| Матеріал леза | Сталь |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 134 мм |
| Товщина леза | 1.76 мм |
- Ціна: 1 517 ₴


