
Ніж мисливський Morakniv 2000 Orange — Stainless Steel — Orange 12057
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: A8127
1 766 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 418-52-22
- +380 (50) 718-52-22
Ніж мисливський Morakniv 2000 Orange — Stainless Steel — Orange 12057
Універсальний мисливський ніж для будь-яких умов
Представляємо першокласний універсальний ніж для полювання з профільним заточуванням клинка, що ідеально підходить для догляду за здобиччю.
Високоякісна неіржавка сталь шведського виробництва, загартована та оброблена за секретним рецептом компанії Mora, гарантує надійність і довговічність леза.
Ручка з рифленим покриттям із термопластичної гуми (TPE) забезпечує:
Безпека: міцне та нековзне утримання навіть мокрими руками.
Комфорт: гума не холодить руку, даючи змогу комфортно працювати з ножем у будь-яку пору року.
Полімерні піхви з регульованим шкіряним ременем дають змогу зручно закріпити ніж на поясі або рюкзаку, забезпечуючи швидкий доступ.
Характеристики:
Загальна довжина: 220 мм
Довжина леза: 109 мм
Товщина леза: 2,5 мм
Твердість леза: 56-58 HRC
Цей ніж стане вашим незамінним помічником на полюванні та в багатьох інших ситуаціях!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MoraKniv |
| Країна виробник | Швеція |
| Довжина ножа | 220 мм |
| Колір | Помаранчевий |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 109 мм |
| Товщина леза | 2.5 мм |
- Ціна: 1 766 ₴

