
Складаний ніж зі щіткою для грибів Dominator Mushroom 5905101225480
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: A7298
686 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 418-52-22
- +380 (50) 718-52-22
Складаний ніж зі щіткою для грибів Dominator Mushroom
Характеристики:
Модель: Nóż Mushroom
Марка: Dominator, Польща
Стан: Новий/100% Оригінальний
Лезо: Нержавіюча сталь 420
Функціональний і зручний
Накладки з дерева
Складана щітка для чищення грибів
Міцна конструкція
Висока якість виготовлення
Міцний
Профільована ручка добре лежить у руці
Лезо відкривається за допомогою класичного вирізу в голівці nail nick
Загальна довжина: 20 см
Довжина в складеному вигляді: 11,8 см
Довжина леза: 6 см
Товщина леза: 2,5 мм
Вага: 148 г
Колір: Сріблястий / Дерево
Опис:
Складаний ніж Mushroom від DOMINATOR® — це практичний і зручний інструмент, який ідеально підходить для збирання грибів, а також для інших робіт у саду.
Лезо:
Виготовлено з неіржавкої сталі 420.
Має серпоподібну форму, що забезпечує зручне зрізання грибів.
Відкривається за допомогою класичного вирізу nail nick.
Ручка:
Профільована, ергономічна, добре лежить у руці.
Виготовлена з дерева.
У торці ручки є складана щітка для чищення грибів.
Переваги:
Висока якість матеріалів та виготовлення.
Міцна та надійна конструкція.
Функціональність і зручність використання.
Компактний розмір і невелика вага.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dominator |
| Країна виробник | Польща |
| Вага ножа | 148 г |
| Довжина у складеному стані | 11.8 см |
| Колір | Сріблястий |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Призначення | Туризм |
| Стан | Новий |
| Тип | Складаний |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 60 мм |
| Товщина леза | 2.5 мм |
- Ціна: 686 ₴






