Штани джинсові M-Tac Aggressor Dark Denim 20086015
Штани джинсові M-Tac Aggressor Dark Denim 20086015
Джинси — один із найзручніших і найпрактичніших елементів сучасного гардероба. Бренд M-TAC створив абсолютний тренд цього сезону — джинси Aggressor , які гармонійно поєднують класичний стиль із тактичною функціональністю.
Джинси виготовлені з міцного та зносостійкого деніму (99% бавовна, 1% еластан) . Цей матеріал являє собою щільну та досить товсту тканину саржевого переплетення. Він підкорив увесь світ завдяки своїй надійності та високим характеристикам.
Джинси застібаються на класичний ґудзик і змійку в канадському стилі від YKK — світового лідера з виробництва аксесуарів. Широкі кишені на кнопках, продумані до дрібниць, вмістять мінімум необхідних речей. Зручний крій не обмежує свободу рухів і дає змогу виконувати як тактичні, так і повсякденні завдання. На колінах є складки для полегшення згинання суглобів і свободи рухів. Петельки на талії розраховані на штани з ременем завширшки до 5,5 см.
Джинси Aggressor від бренда M-TAC — це комфорт і універсальність, стиль і практичність у поєднанні з неперевершеним класичним стилем і перевіреною тактичною функціональністю.
Матеріал: |
99% хлопок, 1% эластан. |
Аксесуари: |
ЮКК |
Основні | |
---|---|
Виробник | M-Tac |
Країна виробник | Україна |
Стать | Чоловіча |
Вид виробу | Штани |
Тип тканини | Бавовна |
Склад | 99% бавовна, 1% еластан |
Колір | Синій |
Стан | Новий |
Розмір штанів | 28/30 |
- Ціна: 4 845 ₴