
Кейс для боєприпасів Helikon-Tex Adaptive Green MO-AMB-CD-12
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: P1237117
826 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 418-52-22
- +380 (50) 718-52-22
Кейс для боєприпасів Helikon-Tex
Контейнер з міцної кордури 500D , призначений для безпечного зберігання й перенесення боєприпасів. Жорстка сумка також підходить для перевезення інших аксесуарів, що потребують додаткового захисту.
Внутрішня частина бункера обтягнута тканиною, що легко чиститься . Клапан, що оберігає боєкомплект від випадання, застібається на двосторонню блискавку. Контейнер вміщує три стандартні (50 шт.) паковання боєприпасів 9х19 мм або дає змогу перевозити його окремо.
Велика панель на липучці дає змогу прикріплюватипізнавальні знаки або нашивки морального духу .
Підсумок можна носити як самостійну сумку завдяки зручній ручці для транспортування. Він також працюватиме як внутрішня кишеня/відділення у стрільцевих сумках серій Rangemaster і Range, полегшуючи організацію та забезпечуючи чудовий захист боєприпасів , що особливо важливо в разі перезаряджуваних боєприпасів.
Технічні дані
Материал: Cordura 500D
Вага: 106 г
Розміри: 140 х 85 х 105 мм
Виробник: Helikon, Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helikon-tex |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.106 кг |
| За типом конструкції | Каркасний |
| Колір | Зелений |
| Кількість лямок | 1 |
| Матеріал | Кордура |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10.5 см |
| Довжина | 14 см |
| Ширина | 8.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 826 ₴



