
Рюкзак тактичний Direct Action Halifax Small Backpack 18 л Ranger Green BP-HFXS-CD5-RGR
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: P1236806
8 360 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 668-52-22
- +380 (63) 418-52-22
- +380 (50) 718-52-22
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак тактичний Direct Action Halifax Small Backpack 18 л
Рюкзак Patrol об'ємом 18 літрів із міцного та стійкого до стирання нейлону.
Версія Small — це зменшена та спрощена версія рюкзака Halifax Medium. Бічні стінки мають систему кріплення MOLLE з лазерною різанням. Він дає змогу прикріпити додаткові кишені або, наприклад, аптечку. Рюкзак обладнаний компресійними ременями, які також можна використовувати для кріплення додаткового спорядження, наприклад, спального мішка або килимка.
Зверху рюкзак закривається клапаном на блискавці YKK. Основне відділення частково обтягнуте м'яким велюром, що дає змогу встановити додаткові органайзери. Усередині рюкзака є додаткова модульна система, сумісна з MOLLE/PALS. Це дає змогу неабияк модифікувати рюкзак і навіть перетворити його на медичний або штурмовий рюкзак.
Рюкзак обладнаний двома кишенями, розташованими у верхній частині клапана. Одна з них була оброблена велюром. Додаткові відкриті бічні кишені дають змогу носити із собою пляшки або запасне спорядження.
Система перенесення складається зі зручних профільованих плечових лямок із регульованою довжиною, нагрудного ременя та широкого поясного ременя, що застібається на міцну пряжку WooJin.
Спереду є вертикальна петля ременя для кріплення додаткового спорядження, а також невелика панель на липучці для кріплення нашивки, емблеми або ін. Морські нашивки.
Додаткові точки кріплення з боків і внизу рюкзака, а також посилена конструкція роблять рюкзак придатним для стрибків із парашутом.
Технічні дані :
Місткість: 18 літрів
Розміри: 49,5 x 34,5 x 22,5 см
Матеріал: нейлон
Вага: 1253 г
Виробник: Direct Action, Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helikon-tex |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1.253 кг |
| За типом конструкції | М'який |
| Колір | Зелений |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 18 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Грудна стяжка, Система швидкого скидання, Система підвіски Molle, Поясний ремінь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 22.5 см |
| Довжина | 49.5 см |
| Ширина | 34.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 8 360 ₴





