
Рюкзак водонепроникний тактичний Mil-Tec 35 л чорний 14046502
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: P123671
4 315 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 418-52-22
- +380 (50) 718-52-22
Рюкзак водонепроникний тактичний Mil-Tec 35 л чорний 14046502
Водонепроникний рюкзак Mil-Tec об'ємом 35 літрів . Обшивка рюкзака виготовлена з ПВХ і поліестеру. Для виготовлення набивки використовувався спінений поліетилен.
Використовувані матеріали та спосіб закриття забезпечують ефективну захист від проникнення води всередину рюкзака . Рюкзак, закритий відповідно до рекомендацій виробника, залишиться герметичним навіть у разі короткочасного занурення у воду.
Спереду та з боків рюкзака є лямки PALS , що дають змогу встановлювати тактичне спорядження, сумісне із системою MOLLE. З боків рюкзака також є лямки для стиснення рюкзака або кріплення спорядження. Додатковими точками кріплення є півкільця , розташовані на лямках рюкзака.
Зручність перенесення великої кількості спорядження забезпечується м'якими лямками та регульованим нагрудним ременем.
Панель на липучці дає змогу персоналізувати її за допомогою нашивок або емблем. На рюкзаку є нашивка з логотипом Mil-Tec.
Технічні дані
Колір: чорний
Матеріал: 70% ПВХ і 30% поліестер
Матеріал підкладки: спінений поліетилен
Місткість: 35 літрів
Вага: 1400 г
Розміри: 57 x 29 x 20 см
Виробник: Mil-Tec
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiL-tec |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.4 кг |
| За типом конструкції | М'який |
| Колір | Чорний |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | PVC |
| Об`єм | 35 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 57 см |
| Ширина | 29 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 4 315 ₴


