
Рюкзак тактичний Mil-Tec 20 л US Assault Tactical Black 14002088
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: P123640
2 105 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 418-52-22
- +380 (50) 718-52-22
Рюкзак тактичний Mil-Tec 20 л US Assault Tactical Black 14002088
Зовнішній матеріал: 100% поліестер із поліуретановим покриттям
Підкладка: 100% поліестер
Набивка: піна EVA (260 або 550 г/кв. м)
Ємність: приблизно 20 літрів Розміри: 42 x
20 x 25 см
Вага: приблизно 1100 г
новий стиль «Tactical Black»
- спинка з м'якою підкладкою
- плечові лямки з м'якою підкладкою ергономічної форми, завширшки приблизно 5 см, регульовані за довжиною
- вушка для кріплення додаткового матеріалу
- регульований поясний ремінь зі швидкознімною застібкою
- знімна ручка для перенесення з паракорду зі швидкознімним кріпленням пряжки
- 2 великі відділення з різними блискавками та сітчастими відділеннями
- передня кишеня з органайзером і додаткове відділення на блискавці
- всі відділення з двосторонньою блискавкою
- регулювання об'єму та фіксація багажу за допомогою бічних компресійних ременів
- різні точки кріплення Molle
- вбудоване відділення на липучці для Hydropack
- із системою еластичних петель на передній кишені зі стопором для шнура «Череп» і «ананас»
- включно з ABS-карабін
- включно з з знімною накладкою
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiL-tec |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.1 кг |
| Колір | Чорний |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 20 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Поясний ремінь, Система швидкого скидання |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 см |
| Довжина | 42 см |
| Ширина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 2 105 ₴


