
Сумка тактична дорожня MFH Travel 48 л M95 CZ Camo 30655J
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: P123612
4 280 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 418-52-22
- +380 (50) 718-52-22
Сумка тактична дорожня MFH Travel 48 л M95 CZ Camo 30655J
Велика дорожня сумка MFH з легкого та міцного поліестеру. Місткість сумки становить 48 л, завдяки вбудованим системам перенесення її можна транспортувати як рюкзак або як класичну дорожню сумку з ручками та плечовим ременем.
Усередині сумки є сітчасті кишені, які допоможуть вам заховати невеликі пакети. Основне відділення обладнане знімними перегородками , що допомагають організувати паковання. Завдяки вбудованій стрічці з пряжкою, упаковані речі можуть бути додатково захищені від небажаного переміщення всередині сумки.
Вбудовані компресійні ремені дають змогу зменшити розмір сумки, коли вона не повністю упакована. Регульований плечовий ремінь відстібається.
До сумки пришиті монтажні стрічки, сумісні із системою обв'язування MOLLE , , які дають змогу розширити сумку додатковими кишенями або підсумками.
Технічні характеристики
Камуфляж: M95 CZ Camo
Матеріал: 100% поліестер
Розміри: 62 x 25 x 35 см
Вага: 1800 г
Виробник: MFH, Німеччина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MFH |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.8 кг |
| За типом конструкції | М'який |
| Колір | Зелений |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 48 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 см |
| Довжина | 62 см |
| Ширина | 35 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 4 280 ₴



