
Рюкзак тактичний Mil-Tec Small Assault Pack 20 л Dark Camo 14002080
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: P1691
2 045 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 418-52-22
- +380 (50) 718-52-22
Рюкзак тактичний Mil-Tec Small Assault Pack 20 л Dark Camo 14002080
Тактичний рюкзак місткістю 20 л . Виготовлений із міцного поліестеру, який додатково покритий ПВХ-покриттям з внутрішнього боку для захисту від вологи.
Для перевезення основного спорядження передбачено 2 великі відділення, закриваються на двосторонню блискавку. Усередині камер є кишені меншого розміру для ефективного керування вмістом.
Інші аксесуари можна зберігати в 2 передних карманах . Зверху є панель на липучці, завдяки якій можна прикріпити нашивки та емблеми. Нижня, більш велика кишеня обладнана органайзером для дрібниць. Рюкзак також обладнаний кишенею на липучці для системи гідратації.
Стрічки, сумісні з системою MOLLE/PALS розміщені як спереду, так і з боків рюкзака, що дає змогу зручно кріпити додаткове спорядження.
Бічні компресійні ремені дають змогу відрегулювати рюкзак відповідно до обладнання, яке ви носите. М'які плечові лямки та спинка рюкзака забезпечують користувачеві високий комфорт навіть під час перенесення великої кількості спорядження. Рівномірний розподіл ваги поліпшується завдяки регульованому поясним ременем .
Технічні характеристики
Камуфляж: Dark Camo
Матеріал: 100% поліестер
Наповнювач: піна EVA
Розміри: 420 x 200 x 250 мм
Місткість: 20 л Вага
: 1100 г
Виробник: Mil-Tec, Німеччина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiL-tec |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.1 кг |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 20 л |
| Особливості | Система швидкого скидання, Поясний ремінь, Водовідштовхувальне просочення |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 см |
| Довжина | 42 см |
| Ширина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Колір | Камуфляж |
- Ціна: 2 045 ₴


