
Сумка поясна Magnum Sorbelt Olive 92800355639
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: P1521
535 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 668-52-22
- +380 (63) 418-52-22
- +380 (50) 718-52-22
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка поясна Magnum Sorbelt Olive 92800355639
Поясна сумка/спортивна поясна сумка Magnum Sorbelt — надійне місце для зберігання ваших цінностей. Ідеально підходить для бігу, їзди на велосипеді, поїздок, прогулянок та повсякденного носіння.
Виготовлений із високоякісного 100% поліестеру, що робить його дуже легким і водночас дуже міцним і стійким до стирання.
Обладнаний двома кишенями на блискавці.
Модель має пояс, що застібається на кнопку, з регульованою довжиною, яку можна припасувати під свій розмір, що гарантує комфорт і зручність.
параметры:
- Модель: Сорбент
- Бренд: Magnum, Польща
- Стан: Новий/100% оригінал
- Матеріал: 100% поліестер
- Місткість: 2л
- Дві кишені на блискавці
- Регульована талія
- Розмір: 37 х 15 х 7 см
- Обвід талії: приблизно 85-120 см
- Вага: 150 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magnum |
| Країна виробник | Великобританія |
| Вага | 0.15 кг |
| Колір | Зелений |
| Кількість лямок | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Поясний ремінь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 7 см |
| Довжина | 37 см |
| Ширина | 15 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 535 ₴









