
Підсумок тактичний Dominator Horizontal Black 5905101212343
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: P1179
445 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 418-52-22
- +380 (50) 718-52-22
Підсумок тактичний Dominator Horizontal
Горизонтальний чохол польського бренда Dominator®. Торгова марка DOMINATOR® гарантує дуже високу якість виготовлення, що ґрунтується на військових специфікаціях, твердих матеріалах і передових технологіях.
Підсумок із міцного поліестеру 600D, для індивідуальної аптечки або для носіння найнеобхіднішого спорядження.
Є модульна система MOLLE в технології Laser Cut по всій ширині спереду та ззаду, що дає змогу монтувати додаткове обладнання.
Модульна система MOLLE та лямки із засувками на задній частині підсумка дають змогу прикріпити його до ременя, тактичному жилету або рюкзака.
Горизонтальний підсумок DOMINATOR® — чудове рішення як для професіоналів, так і для прихильників військових і військових ігор у польових умовах.
параметри
Бренд: Dominator®, Польща
Матеріал: поліестер 600D
Модульна система MOLLE в технології Laser Cut
Стійкий до дощу та бризок рідини
Товсті подвійні шви
Петлі для зручності роботи замка
Подвійний герметичний замок
Велика модульна панель спереду та ззаду
Жорсткі монтажні стрічки
Висота: 12 см
Ширина: 25 см
Глибина: 5,5 см
Вага: 147 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dominator |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.147 г |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 12 мм |
| Довжина | 5.5 см |
| Ширина | 25 см |
- Ціна: 445 ₴








