
Підсумок Pentagon Victor Pouch Coyote K17085-03
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: P1135
525 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 668-52-22
- +380 (63) 418-52-22
- +380 (50) 718-52-22
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підсумок Pentagon Victor Pouch
Він був виготовлений із міцної 500D Cordura. У нього можна покласти невелику електроніку, корисні інструменти або медичне приладдя.
Сумка Victor закривається на двосторонню блискавку YKK. Всередині є сітчаста кишеня для дрібних аксесуарів і темляк із тримачем для ключів. На задній частині лотка є лямки MOLLE для швидкого кріплення. Спереду є стрічки-липучки, що дають змогу прикріпити нашивку морального духу.
Технічні характеристики
Цвет: койот
Матеріал: кордура 500D
Розміри: 155 x 110 x 50 мм
Виробник: Pentagon, Греція
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pentagon |
| Країна виробник | Греція |
| Колір | Койот |
| Матеріал | Кордура |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 15.5 мм |
| Довжина | 5 см |
| Особливості | Поясний ремінь |
| Ширина | 11 см |
- Ціна: 525 ₴

