
Поясна сумка тактична Pentagon Tactical Fanny Pack Wolf Grey K17099-08WG
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: P1131
1 092 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 418-52-22
- +380 (50) 718-52-22
Поясна сумка тактична Pentagon Tactical Fanny Pack
Поясна сумка Pentagon із міцного матеріалу Cordura 500D. Тканина вирізняється підвищеною стійкістю до стирання й розривів. Система перенесення являє собою повністю регульований знімний поясний ремінь, що застібається на міцну пряжку DuraFlex .
Почка обладнана трьома практичними кишенями, у яких можна носити особисті речі або навіть тонку куртку. Всі кишені закриваються міцними блискавками YKK.
Настегенна сумка ідеально підходить для подорожей або повсякденного використання. У нього помістяться необхідні аксесуари без потреби носити їх у кишенях штанів, у великій сумці або рюкзаку.
На задній частині сумки є додаткова панель Hook and Loop , яка запобігає переміщенню нирки на ремені і дає змогу прикріпити її до інших елементів спорядження.
Технічні характеристики
Материал: Cordura 500D
Розміри: 260 x 170 мм
Довжина ременя: 111 см
Виробник: Pentagon, Греція
Технічні дані
| Назва відтінку/камуфляжу | RAL 7013 |
| Матеріал | 100% нейлон |
| Кількість камер | 3 |
| Замикання камер | ZIP |
| Внутрішній органайзер | НЕТ |
| Можливість перевезення спорядження | ДА |
| Розміри | 260x170 мм |
| Ваги | немає даних |
| Додаткові можливості | Знімний поясний ремінь із міцною пряжкою DuraFlex. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pentagon |
| Країна виробник | Греція |
| Колір | Сірий |
| Кількість лямок | 1 |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Поясний ремінь |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 17 см |
| Ширина | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 092 ₴




