
Кишеня підвісна Wisport HandyPocket Coyote
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: P1045
525 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 668-52-22
- +380 (63) 418-52-22
- +380 (50) 718-52-22
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кишеня підвісна Wisport HandyPocket
Практичний і дуже легкий кишеня з міцної кордури. Застібається на блискавку. У ньому можна носити, наприклад, телефон, документи або невеликий гаманець. HandyPocket обладнаний петлею, що дає змогу прикріпити кишеню , наприклад, до поясного ременя рюкзака . Ззаду додатково пришиті стрічки Palms, тому за потреби його можна кріпити й до інших типів спорядження, сумісних із системою Molle.
Технічні дані
Материал: Cordura 500
Розміри: 16 х 10 х 5 см
Виробник: Wisport, Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wisport |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Койот |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Кордура |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 10 см |
| Ширина | 16 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 5 мм |
| Стан | Нове |
- Ціна: 525 ₴



