
Сумка для стрільби Helikon-Tex Accuracy Shooting Bag Roller Small Coyote AC-SRS-CD-11
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: N904
685 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 668-52-22
- +380 (63) 418-52-22
- +380 (50) 718-52-22
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка для стрільби Helikon-Tex Accuracy Shooting Bag Roller Large
Сумка для стрільби зі зброї або пневматичної зброї. Чудово підійде на стрільбищі, як під час поводження з високоточною зброєю, так і з карабінами AR, AK і ним подібними.
Характеристики вироби:
- форма — ролик великий
- тасьма для регулювання, стиснення і кріплення сумки до цівки
- петля для карабіна або темляка
- коротші сторони сумки обтягнуті нековзним матеріалом -
фірмові блискавки YKK
Примітка. У сумці немає наповнення.
Технічні характеристики
Материал: Cordura
Цвет: койот
Розміри: 140 x 65 x 90 мм
Вага: 62 г
Виробник: Helikon, Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helikon-tex |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.051 кг |
| Колір | Койот |
| Матеріал | Нейлон |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 14 см |
| Довжина | 9 см |
| Ширина | 6.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 685 ₴




