
Сумка для туалетного приладдя Brandit Toiletry Bag Large Olive 8061-1
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M605
895 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 418-52-22
- +380 (50) 718-52-22
Сумка для туалетного приладдя Brandit Toiletry Bag Large Olive 8061-1
Універсальна косметичка Brandit, призначена для зручного носіння туалетного приладдя або іншого корисних речей. Він виготовлений із міцного та стійкого до стирання поліестеру 600D . Кишеня ідеально підходить для експедицій на виживання, подорожей або повсякденного використання.
Косметичка закривається на застібку-блискавку, що забезпечує швидкий і легкий доступ до вмісту. Основне відділення обладнане двома кишенями на блискавці і трьома сітчастими відділеннями для зручної організації спорядження. Вбудоване D-подібне кільце дає змогу прикріпити додаткові аксесуари. Сумка для туалетного приладдя обладнана небитким знімним дзеркалом , яке стане в пригоді, наприклад, під час чищення зубів або гоління. Крім того, ззаду є кишеня на блискавці для дрібниць.
Вбудована ручка для транспортування дає змогу зручно переносити косметичку, а гачок, що входить до комплекту, для підвішування, наприклад, у душі.
Технічні характеристики
Колір: оливковий
Матеріал: поліестер 600D
Розміри в розгорнутому вигляді: 400 × 240 × 30 мм
Розміри: 200 × 240 × 50 мм
Вага: 153 г
Виробник: Brandit, Німеччина
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brandit |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.15 г |
| Колір | Оливковий |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 24 см |
- Ціна: 895 ₴




