
Сумка для інструментів Brandit Tool Kit Medium — Black 8082-2-OS
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M519
745 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 418-52-22
- +380 (50) 718-52-22
Сумка для інструментів Brandit Tool Kit Medium — Black 8082-2-OS
Транспортувальна сумка , призначена для перенесення підручних інструментів . Він виготовлений із міцного та стійкого до стирання поліестеру 600D з покриттям.
Конструкція сумки забезпечує її ефективний розподіл і швидкий доступ до вмісту. Закривається великим клапаном із застібкою на пряжку -фастекс . Всередині є 10 відкритих кишень і 9 еластичних петель для кріплення, , які дають змогу ефективно керувати переносними інструментами.
Широка транспортувальна ручка дає змогу легко переносити сумку.
Сумка продається без спорядження.
Технічні дані
Колір: Чорний
Матеріал: 100% поліестер
Розмір: Medium
Розміри в складеному вигляді: 160 x 320 x 30 мм
Розміри в розкладеному вигляді: 590 x 500 мм
Вага: 280 г
Виробник: Brandit, Німеччина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brandit |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.28 кг |
| Висота | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 32 см |
- Ціна: 745 ₴





