
Намет двомісний водонепроникний Mil-Tec Iglu Olive 14208001
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M1255552264
2 165 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 418-52-22
- +380 (50) 718-52-22
Намет двомісний водонепроникний Mil-Tec Iglu Olive 14208001
- новий
- продукт німецької компанії Mil-Tec
- військова специфікація — висока якість
- Голко 2-місний намет
- для професійного використання
- повністю водонепроникний — 800 мм водяного стовпа
- розміри — 205 х 145 х 100 см
- Матеріал: поліестер 190T, поліуретан.
- підлога: 100% оксфорд-поліестер — 5000 мм водяного стовпа
- високий край підлоги
- великий вентиляційний отвір — гарна вентиляція
- знімна вентиляційна кришка
- широкий і зручний вихід із москітною сіткою
- двосторонні блискавки та двосторонні блискавки
- можливість закриття намету
- легко та швидко розкладається
- легка рама зі скловолокна
- не гниє й не пліснявіє — швидковисихає
- внутрішні кишені
- компактні розміри в складеному вигляді
- в комплекті чохол, струни та шпильки
- вага приблизно 1,6 кг
- розміри в складеному вигляді 59 х 11 см
- колір ОЛІВ
Сучасний намет військового зразка. Продукт німецької компанії Mil-Tec. Рекомендується шанувальникам активного відпочинку, туризму, виживання й активного відпочинку. Для професійного використання. Повністю водонепроникна та вітрозахисна. Виготовлений з інноваційних матеріалів найвищої якості. Надзвичайно просторий, але легкий і маленький у складеному вигляді. Швидко та легко розбирається.
Виготовлений з оригінального матеріалу 190T Поліестер, Поліуретан. Він характеризується високою водонепроникністю 800 мм. На відміну від дешевих матеріалів, він не промокає й не протікає там, де до нього щось торкається. Міцний і стійкий до впливу сонця. Не гниє й не пліснявіє — швидко сохне. Підлога зроблена з водяного стовпа, водонепроникного на глибині до 5000 мм, з матеріалу 100% Оксфорд-поліестер, що не залишає слідів. Високий край підлоги запобігає затопленню під час сильного дощу. Великий люк у даху забезпечує гарну вентиляцію. Вентиляційний отвір закривається знімним капюшоном. Широкий і зручний вихід із москітною сіткою. Москітна сітка чудово захищає від комах, забезпечує циркуляцію повітря й виконує роль вікна. Двосторонні блискавки з двосторонніми блискавками — можна застібати зсередини та зовні. Каркас із гнучкого скловолокна, складений і з'єднаний гумою для полегшення його організації. Намет стійкий і герметичний. Внутрішні кишені для дрібниць, ідеально підходять для ліхтарика або телефона. Система регульованих ременів і штифтів, що кріпляться до землі, захищає від сильного вітру. Можливість закриття намету — повзунки обладнані отвором, щоб на них можна було поставити замок. Стрічки для закачування полотен намету. До комплекту входить чохол із практичною ручкою для транспортування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiL-tec |
| Країна виробник | Німеччина |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Колір | Зелений |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Нестандартна |
| Вага | |
| Вага | 1.6 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 100 см |
| Довжина | 205 см |
| Ширина | 145 см |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 5000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 800 мм вод. ст. |
| Дуги | |
| Дуги | Скловолокно |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 2 165 ₴








