
Спальний мішок армії США TEESAR INC US ARMY Olive 14113001
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M1255552206
4 435 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 418-52-22
- +380 (50) 718-52-22
Спальний мішок армії США TEESAR INC US ARMY Olive 14113001
- Спальний мішок армії США.
- Модульний спальний мішок GI (Патрульний мішок + проміжний холод)
- виробник TEESAR INC. - США
- Найвища якість
- два спальні мішки в одному (багатосезонний)
- 100 % нейлон 190T Rip-Stop
- наповнювач 100% поліестер, стьобаний
- міцні двосторонні блискавки
- Система АВАРІВНОГО ВІХУ
- термічна (герметизувальна) стрічка
- заклепки, що скріплюють окремі деталі
- передній температурний діапазон становить -20 °C під час використання обох модулів
- Нейлоновий матеріал 190T Rip-Stop
- водо- та вітростійкість
- загальна вага 3450 г
- ЧОРНИЙ компресійний мішок
- розміри після стиснення 40 х 30 см
СУМКА PATROL, колір ОЛІВИЙ:
- комфортна температура до 1 °C
- наповнювач 150 г/м
- розміри/вага 220 х 88 х 55 см, 1200 г
ПРОМІЖУТНИЙ ХОЛОДНИЙ, ЧОРНИЙ колір:
- комфортна температура до -10 °C
- розміри/вага 200 х 80 х 50 см, 2100 г
Модульний спальний мішок GI — це новітній модульний спальний мішок, розроблений для армії США. Багатосезонність, завдяки сендвіч-структурі (два незалежних спальних мішка) з можливістю використання в трьох конфігураціях (залежно від температури), ідеально підходить для будь-якої пори року. Зовнішня, зелена частина (Patrol Bag), ідеальна для весни та літа (комфортна температура до 1 °C). Товста, чорна частина (Intermediate Cold) чудово підійде для осені, об'єднавши обидві частини в одну, вийде спальник для сильних холодів (до -20 °C). Обидві частини обладнані системою застібок, що скріплюють їх між собою, додатковими зовнішніми засувками для кріплення водонепроникного мембранного чохла. Мумійо, із широким капюшоном, обладнаним еластичною куліскою — плавне регулювання розміру отвору. американське виробництво, виготовлені з матеріалів найвищої якості за новітніми технологіями. Виготовлений із дуже міцного та приємного на дотик нейлону 190T, армованого сіткою Rip-Stop. Внутрішня підкладка також виготовлена з нейлону Rip-Stop 190Т — матеріалу, стійкого до забруднень, у спальному мішку можна спати навіть у брудному одязі та взутті. Нейлон Rip-Stop 190T не вбирає вологу та захищає від вітру. Наповнювач — теплі поліефірні мікроволокна, пришиті до внутрішнього матеріалу (стебнованого) — перешкоджає зміщенню утеплювача. Міцна двозамкова блискавка з металевим бігунком, можливість відкриття зсередини та зовні та часткового розстібання, додаткові лямки для полегшення використання бігунка. Заповнена термо (герметизувальна) смуга, обшита нейлоновою стрічкою з внутрішньої сторони машини, що запобігає врізанню матеріалу в блискавку (заїдання). Система EMERGENCY EXIT — можливість швидкого розстібання спального мішка (біг). Саморозкривний захист із липучки. До комплекту входить компресійний мішок, великі розміри якого дають змогу швидко запакувати спачок (без потреби його згортання). Сумка виготовлена з товстого та міцного водонепроникного нейлону. Довгі компресійні ремені зменшать об'єм спального мішка аж на 65% (для компактних розмірів). Можливість прання в пральних машинах і використання мийних засобів. Висячі вуха для легкого сушіння. Довгі компресійні ремені зменшать об'єм спального мішка аж на 65% (для компактних розмірів). Можливість прання в пральних машинах і використання мийних засобів. Висячі вуха для легкого сушіння. Довгі компресійні ремені зменшать об'єм спального мішка аж на 65% (для компактних розмірів). Можливість прання в пральних машинах і використання мийних засобів. Висячі вуха для легкого сушіння
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiL-tec |
| Країна виробник | США |
| Колір | Оливковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Довжина | 220 см |
| Ширина | 88 см |
| Вага | 3450 кг |
| Матеріал верху | Нейлон |
| Вікова група | Для дорослих |
| Сезон | Всесезонний |
| Розташування блискавки спальника | Справа (R) |
| Температура екстриму | 1 °С |
| Матеріал підкладки | Полиэстер |
| Верхня температура комфорту | 1 град. |
| Нижня температура комфорту | -10 град. |
| Особливості спальника | Вкладка з бавовни |
- Ціна: 4 435 ₴


