
Кишеня для магазину системи AR/AK Helikon-Tex COMPETITION CARBINE WINGS SET BLACK AC-CWS-CD-01
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M1255551774
905 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 668-52-22
- +380 (63) 418-52-22
- +380 (50) 718-52-22
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Виготовлений із Cordura® 500D.
- Призначений для роботи з КОНКУРЕНЦІЄЮ MultiGun Rig.
Комплект COMPETITION Carbine Wings Set призначений для збільшення вантажопідійманості додаткових боєприпасів у комплекті COMPETITION MultiGun Rig. Крила кріпляться безпосередньо до заднього велюрового шару на грудях. Для підвищення стійкості пряжки нагрудного спорядження прикріплені до бічних петель на крилах. Набір крил карабіна призначений для розміщення одного магазину гвинтівки в кожному крилі (один магазин системи AR/AK). Нековзна внутрішня поверхня запобігає випаданню магазинів.
| Вес [г] | 100 |
|---|---|
| Габаритні розміри | 8 х 12 х 2 см / 3,2 х 4,7 х 0,8 дюйма |
| Матеріал | 100% нейлон |
| Вага [г/м2] | 263 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helikon-tex |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.1 кг |
| Колір | Чорний |
| Кількість лямок | 1 |
| Матеріал | Нейлон |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2 см |
| Довжина | 8 см |
| Ширина | 12 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 2 |
| Стан | Нове |
- Ціна: 905 ₴








