
Сумка для боєприпасів Helikon-Tex AMMO BUCKET CORDURA Adaptive Green TB-ABK-CD-12
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M1255551727
2 201 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 668-52-22
- +380 (63) 418-52-22
- +380 (50) 718-52-22
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Невеликі габарити після складання
- Відсіки для сортування боєприпасів
- Комір на шнурку для захисту внутрішньої частини
- Внутрішня плоска кишеня для дрібниць із застібкою-липучкою.
- Зовнішня кишеня на липучці.
- Дві ручки
- Панель на липучці для легкої персоналізації
- Знімний плечовий ремінь
- Сітчастий мішок для перероблення в комплекті (рант, дві ручки)
Ammo Bucket® являє собою сумку простої конструкції, призначену для перенесення й організації боєприпасів на стрільбищі. У розпорядженні користувача два мішки: один із укріпленим дном, що ізолює від землі та двома камерами, у який можна помістити два типи боєприпасів, а інший сітчастий мішок аналогічного розміру для збирання гільз, використовуваних під час допрацювання.
| Вес [г] | 345 |
|---|---|
| Габаритні розміри | 25 х 14 х 19 см / 9,8 х 5,5 х 7,5 дюйма |
| Місткість [л] | 6 |
| Матеріал | 100% нейлон |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helikon-tex |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.855 кг |
| За типом конструкції | Верстатний |
| Колір | Зелений |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 6 л |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 см |
| Довжина | 19 см |
| Ширина | 14 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 2 201 ₴








