
Органайзер Helikon-Tex TRIP ROLL ORGANIZER Castle Rock MO-TRO-NL-80
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M1255551658
988 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 668-52-22
- +380 (63) 418-52-22
- +380 (50) 718-52-22
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Низька вага
- Три внутрішні сітчасті кишені
- Можна згорнути
- Внутрішні еластичні петлі
Trip Roll — це проста кишеня, у яку легко помістяться зарядні пристрої, кабелі, блоки живлення й навіть базовий набір косметики. Виготовлений із легкого, міцного матеріалу. Фіксується липучкою після прокатки. Усередині три сітчасті кишені на блискавці та кілька еластичних петель. Три петлі з мотузки дають змогу повісити кишеню, забезпечуючи легкий доступ до предметів, що переносяться.
| Габаритні розміри | У розкладеному вигляді: 51 х 21 см / 21 х 8 дюймів, у складеному вигляді: 16 х 21 х 1,5 см / 6 х 8 х 0,6 дюйма |
|---|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helikon-tex |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.086 кг |
| Колір | Сірий |
| Кількість лямок | 1 |
| Матеріал | Нейлон |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 16 см |
| Ширина | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1.5 мм |
| Стан | Нове |
- Ціна: 988 ₴












