
Сумка для розгортання Direct Action Deployment Bag Cordura Black 42 Л
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M1255551484
3 149 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 418-52-22
- +380 (50) 718-52-22
Сумка для розгортання Direct Action Deployment Bag Cordura 42 Л
Сумка для розгортання об'ємом 42 літри, виготовлена з високоякісної ткани Cordura 500D. Призначений для перенесення зручного спорядження, спортивного або стрілкового спорядження.
Просторе основне відділення закривається на двосторонню блискавку YKK. Сумка додатково обладнана 4 корисними кишенями меншого розміру: два зовнішні бічні та дві внутрішні із сітки. На бічних кишенях нашиті липучки , що дають змогу прикріпити будь-яку нашивку або емблему, наприклад, національний прапор, емблему частини або ін. нашивки. Крім того, на сумці є прозоре ідентифікаційне віконце.
Сумку можна носити за дві зручні ручки або на регульованому плечовому ремені. Стрічки ручок і пояса вшиті в дно, що збільшує міцність сумки. Завдяки тому, що Deployment Bag не має жорсткого каркаса, його можна стиснути до невеликих розмірів і легко носити із собою.
Технічні характеристики
Матеріал: кордура 500D
Цвет: Adaptive Green
Розміри: 27 x 55 x 28 см
Місткість: 42 л
Вага: 530 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helikon-tex |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.5 кг |
| Колір | Чорний |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Кордура |
| Об`єм | 42 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 28 см |
| Довжина | 27 см |
| Ширина | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 3 149 ₴





