
Компас кнопка Helikon-Tex Button Compass Large Black KS-BCL-AT-01
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M1255551072
295 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 668-52-22
- +380 (63) 418-52-22
- +380 (50) 718-52-22
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компас кнопка Helikon-Tex Button Compass Large - Black
ФУНКЦІЇ
- Компас із маленькою кнопкою (втеча)
- Ідеально підходить для наборів E&E, SERE, Survival KIT.
- Фосфоресцентний щит
- Заповнений рідиною
- Точність компаса: +/- 3 градуси
Перебуваючи на ворожій території, правильна навігація є ключем до виживання. Ви маєте довіряти своєму обладнанню, особливо компасу. А коли має значення й найменший можливий розмір цього елемента, немає нічого кращого за КНОПОЧНИЙ КОМПАС, кнопковий компас. Цей невеликий рятувальний компас був заповнений рідиною, щоб забезпечити його повну надійність. Крім того, фосфоресцюючий циферблат забезпечить легке зчитування напрямів навіть у темну ніч. Це просто невіддільна частина спорядження кожного набору для виживання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helikon-tex |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 20 г |
| Вид компаса | Компас — медальйон |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості компаса | Люмінесцентна стрілка |
| Стан | Новий |
| Тип компаса | Рідинний |
| Розміри | |
| Довжина | 65 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорії | Для військовослужбовців |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 295 ₴




