
Мультитул M-Tac Type 5 Olive 8в1 60022001
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M125443
585 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 418-52-22
- +380 (50) 718-52-22
Мультитул M-Tac Type 5 Olive
Вирушаєте на риболовлю, у похід чи на пікнік? Візьміть із собою багатофункціональний мультитул Type 5 від бренда М-Тас. Він обладнаний усіма необхідними інструментами, які можуть знадобитися як у повсякденному житті, так і під час активного відпочинку на природі.
Виготовлений із 402-ї неіржавкої сталі. Це дає змогу досягти максимальної довговічності, навіть за активної експлуатації в похідних умовах.
Мультитул має багато корисних інструментів: гострогубці, плоскогубці, кусачки, ніж, ножівку, плоску викрутку та відкривачку. Також у цій моделі передбачений карабін для зручного кріплення мультитула на спорядження. Усі елементи щільно фіксуються у відкритому та закритому положенні. Завдяки ергономічним формам мультитул чудово лежить у руці та не зісковзує під час роботи. На колодці нанесений стильний логотип бренда.
Мультитул комплектується спеціальним чохлом, який за допомогою стропи можна кріпити до спорядження. Завдяки компактним розмірам, він добре поміщається в сумці або рюкзаку, не займаючи водночас багато місця.
Матеріал: |
402 stainless steel |
Довжина: |
10.7 см |
Вага: |
224 грами |
Інструменти: |
- гострогубці; - плоскогубці; - кусачки; - ніж; - ножівка; - плоска викрутка; - відкривачка; - карабин. |
Додатково: |
нейлоновий чохол |
Основні атрибути | |
---|---|
Виробник | M-Tac |
Країна виробник | Україна |
Форм-фактор мультитула | Ніж, Пасатижі, Ручка, Викрутка, Відкривачка для пляшок |
Конфігурація | Пасатижі, Кусачки, Обтискні кліщі, Ніж, Викрутка, Консервний ніж, Відкривачка для пляшок, Пила по дереву |
Кількість інструментів | 8 шт. |
Вага | 0.25 г |
Стан | Новий |
Користувальницькі характеристики | |
Колір | Олівковий |
- Ціна: 585 ₴