Отзывы о компании DOMON — онлайн-магазинБитов С.22.02.2026 ОтличноФонарик -мусор. Ну а що я хотів за 300 грн?Покупатель22.02.2026 ОтличноСергій А.21.02.2026 ОтличноОлексій П.21.02.2026 ОтличноДякую за увагу. Товар відповідає опису. Бажаю успіху! 🔱🔱🔱Михайло Г.20.02.2026 ОтличноЯкісний товар...Був в наявності...Актуальна ціна..Станіслав М.20.02.2026 ОтличноВладимир З.19.02.2026 ОтличноВалентин З.19.02.2026 ОтличноВсе чітко! Якісний сервіс, відправили швидкоРекомендуюДмитрий Ц.19.02.2026 ОтличноМикола А.19.02.2026 ОтличноВсе дуже гарнл
Фонарик -мусор. Ну а що я хотів за 300 грн?
Дякую за увагу. Товар відповідає опису. Бажаю успіху! 🔱🔱🔱
Якісний товар...
Був в наявності...
Актуальна ціна..
Все чітко! Якісний сервіс, відправили швидко
Рекомендую
Все дуже гарнл