Доброго дня! Жилет дуже сподобався, гарний матеріал та якість пошиву! Все добре, і нічого зайвого! Продавець супер
Михайло С.
Очень плохо
майже 2 тижні чекав на відправку, але тупо ігнор. Через пару днів взагалі заблокували ахахахах. Так слава богу що гроші наперед не заплатив цим скамєрам. Не ведіться
Петро К.
Отлично
Замовлення прийшло швидко. Робоче взуття якісне. Рекомендую продавця.
Все добре
Доброго дня! Жилет дуже сподобався, гарний матеріал та якість пошиву! Все добре, і нічого зайвого! Продавець супер
майже 2 тижні чекав на відправку, але тупо ігнор. Через пару днів взагалі заблокували ахахахах. Так слава богу що гроші наперед не заплатив цим скамєрам. Не ведіться
Замовлення прийшло швидко. Робоче взуття якісне. Рекомендую продавця.
Все супер взуття супер
Усе швидко. Опис, товар -усе актуальне