Відправили швидко, взуття добре, але не підійшов розмір, занадто малий. Не можу дозвонитись, щоб оформити обмін/повернення. Напишіть, будь ласка
Татьяна Ш.
Отлично
Товар получила быстро, муж остался довольным, все подошло. Спасибо большое
Олег П.
Отлично
Класний магазин, брав собі шемаг, якість супер, обслуговування теж супер, все швидко, і оформили замовлення та відправили. Приємно мати справу із такими людьми. Слава Україні!
Віталій П.
Отлично
Василь М.
Отлично
Майкл К.
Отлично
Сергій К.
Отлично
Олександр С.
Очень плохо
Сергій В.
Отлично
Я задоволений!Мені сподобалось як працює ця компанія!
Відправили швидко, взуття добре, але не підійшов розмір, занадто малий. Не можу дозвонитись, щоб оформити обмін/повернення. Напишіть, будь ласка
Товар получила быстро, муж остался довольным, все подошло. Спасибо большое
Класний магазин, брав собі шемаг, якість супер, обслуговування теж супер, все швидко, і оформили замовлення та відправили. Приємно мати справу із такими людьми. Слава Україні!
Я задоволений!Мені сподобалось як працює ця компанія!