Отзывы о компании DOMON — онлайн-магазинВалентин М.18.05.2026 ОтличноЧесний продавець.Дмитро В.18.05.2026 ОтличноДенис К.18.05.2026 ОтличноОлег В.17.05.2026 ОтличноОльга Ц.16.05.2026 ОтличноАндрей А.16.05.2026 ОтличноВсе хорошо, но подошва треснула через неделю.Лариса С.16.05.2026 ОтличноОлексій О.16.05.2026 ОтличноНаталия Ш.15.05.2026 Очень плохоПродавець відмовився від повернення товару. Товару не було в наявності, чекала 2 тижні.Валентин С.15.05.2026 Отлично
Чесний продавець.
Все хорошо, но подошва треснула через неделю.
Продавець відмовився від повернення товару. Товару не було в наявності, чекала 2 тижні.