Замоввляю вдруге на протязі року. Після замовлення треба зачекати тиждень-два, поки товар доїде до України. Замовлення сплачував вже коли товар був тут, до мене доїхав новою поштою. Якщо брати до уваги асортимент та ціни, воно того вартує. За ці гроші робочий одяг та взуття знайти у інших продавців тяжко.
Игорь К.
Отлично
Влад К.
Отлично
все чудово!
Віталій М.
Отлично
Мені все сподобалось.Дякую,все було добре.Тримайтеся так і на майбутнє.
Замоввляю вдруге на протязі року. Після замовлення треба зачекати тиждень-два, поки товар доїде до України. Замовлення сплачував вже коли товар був тут, до мене доїхав новою поштою.
Якщо брати до уваги асортимент та ціни, воно того вартує. За ці гроші робочий одяг та взуття знайти у інших продавців тяжко.
все чудово!
Мені все сподобалось.Дякую,все було добре.Тримайтеся так і на майбутнє.
Товара не було в наявності