
БіоЛонг 20% — для стерилізації та дезінфекції перукарських, манікюрних, педикюрний інструментів 1000 мл (ЗДМВ)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M0390
184 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 418-52-22
- +380 (50) 718-52-22
Ознайомитися з повним асортиментом компанії:
БіоЛонг 20% — засіб для стерилізації та дезінфекції перукарських, манікюрних, педикюрних та інших косметичних інструментів 1000 мл (ЗДМВ)
Прозоре сильне стерилізувальне засіб без кольору та запаху з мийною властивістю.
Не містить альдегідів, фосфатів, барвників. У разі багаторазового використання не порушує ліпідний баланс шкіри — шкіра зберігає свої захисні властивості. Має пролонговану антимікробну дію, що зберігається впродовж 5 годин після нанесення на шкіру. Ефективний щодо бактерій, грибів, вірусів.
Призначення:
-
Для дезінфекції перукарського, манікюрного, педикюрний та іншого косметологічного інструменту, зокрема одноразового використання під час інфекцій бактеріальної, вірусної та грибкової (кандидози, дерматофіті) етіології. Має пролонговий період антимікробної дії.
-
Для дезінфекції потрібно розвести розчин до 4% (див. методичні вказівки).
Застосування: Стерилізація проводиться в стерильних емальованих або пластмасових ємностях, які закриваються кришкою. Вироби занурюють у рідину в розібраному або відкритому стані (якщо інструмент не розбирається) попередньо зробивши в розчині кілька робочих рухів. Рідина має покривати інструменти мінімум на 1 сантиметр. Час стерилізації має тривати приблизно 15 хвилин. Рідина можна використовувати кілька разів (не довше ніж 5 днів, якщо рідина не змінила вигляд). Після завершення стерилізації інструменти виймаються й промиваються від залишків рідини. Всі маніпуляції варто проводити в стерильних рукавичках.
Срок годности: 24 місяці.
Продукція Biolong — нове слово в дезінфекції інструментів, рук і поверхонь. Засоби вирізняються формою випуску та ступенем концентрації, що дає змогу підібрати оптимальний варіант для тієї чи іншої мети. В асортименті є як уже готові до застосування препарати як спреїв і піни, так і концентрати, за допомогою яких можна самостійно приготувати розчин із потрібним відсотковим співвідношенням активної речовини.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biolong |
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 1000 мл |
| Склад | Спиртовмісні |
| Упаковка засобу | Пластикова пляшка |
| Область застосування | Дезінфекція інструментарію, Дезінфекція інструментів, Дезінфекція та очищення всіх типів поверхонь, Знезараження медичних виробів, Знезараження використаних медичних виробів одноразового використання, перев'язувального матеріалу, харчових відходів |
| Тип засобу | Готовий до застосування розчин |
| Дозатор / розпилювач | Немає |
- Ціна: 184 ₴




