
Кишеня підвісна Helikon-Tex Urban Admin Pouch PenCott SandStorm MO-O03-CD-43
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: P1237146
1 594 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 418-52-22
- +380 (50) 718-52-22
Кишеня підвісна Helikon-Tex Urban Admin
Практична кишеня з матеріалу Cordura® 500D . Ідеально підходить для перенесення невеликої електроніки, корисних інструментів або медикаментів.
Сумка сумісна з MOLLE/PALS і містить знімний внутрішній органайзер, який можна використовувати як окремий гаманець.
Особливості:
- розширювана зовнішня кишеня, — внутрішня
панель на липучці , петлі для кріплення дрібних предметів і сітчаста кишеня на блискавці,
— знімний органайзер із безліччю відділень, який можна використовувати як окремий гаманець
панель на липучці у передній частині для ідентифікації/персоналізації,
- блискавки YKK®,
— сумісні з DUTY BELT/PALS/MOLLE.
Технічні дані
Материал: Cordura® 500D
Розміри: 17 х 12 х 5 см
Ємність: 1 літр
Вага: 230 г
Виробник: Helikon, Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helikon-tex |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Кордура |
| Об`єм | 1 л |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 12 см |
| Ширина | 9.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 230 кг |
| Висота | 1.5 мм |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 594 ₴



