
Тактичний рюкзак Mil-Tec Small Assault Pack 20 л Urban Grey 14002008-
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: T00240
1 965 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 418-52-22
- +380 (50) 718-52-22
Тактичний рюкзак Mil-Tec Small Assault Pack 20 л Urban Grey 14002008
Тактичний рюкзак загальної місткістю 20 л . Виготовлений із міцного поліестеру, який додатково покритий ПВХ-покриттям з внутрішнього боку для захисту від вологи.
Для перевезення основного спорядження передбачено 2 великі відділення, закриваються на двосторонню блискавку. Усередині камер є кишені меншого розміру, які гарантують ефективне керування переносними предметами.
Інші аксесуари можна зберігати в 2 передних карманах . Зверху є панель на липучці , завдяки якій можна прикріпити нашивки та емблеми. Нижня, більша кишеня обладнана органайзером. для дрібниць. Рюкзак також має кишеню на липучці для системи гідратації.
Стрічки, сумісні з системою MOLLE/PALS розміщені як спереду, так і з боків рюкзака, що дає змогу зручно кріпити додаткове спорядження.
Бічні компресійні ремені дають змогу відрегулювати рюкзак відповідно до обладнання, яке ви носите. М'які плечові лямки та спинка рюкзака забезпечують користувачеві високий комфорт навіть під час перенесення великої кількості спорядження. Рівномірний розподіл ваги поліпшується завдяки регульованому поясним ременем .
Технічні характеристики
Цвет: Urban Grey
Матеріал: 100% поліестер
Наповнювач: піна EVA
Розміри: 420 x 200 x 250 мм
Ємність: 20 літрів Вага
: 1100 г
Виробник: Mil-Tec, Німеччина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiL-tec |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.1 кг |
| Колір | Сірий |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 20 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Поясний ремінь, Система швидкого скидання |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 см |
| Довжина | 42 см |
| Ширина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 965 ₴









