
Ніж Складаний Mil-Tec Wood 15317700
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: T00225
745 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 418-52-22
- +380 (50) 718-52-22
Ніж Складаний Mil-Tec Wood 15317700
Легкий складаний ніж для повсякденного використання EDC з лезом профілю Drop-Point , виготовленим з неіржавкої сталі 420 та обробленим за методу StoneWashed . Ніж відкривається отвором для великого пальця , що дає змогу легко відкривати ніж як правою, так і лівою рукою. Лезо у відкритому положенні утримується міцним замком Linerlock .
Колодка виготовлена з деревини горіха , а її ергономічна форма та нековзна текстура роблять ніж, що міцно лежить у руці. Отвір на кінці ручки дає змогу просмикнути страхувальний шнур або прикріпити брелок.
Технічні характеристики
Довжина клинка: 80 мм
Товщина клинка: 3 мм
Сталь: неіржавка сталь 420 Ручка
: горіхове дерево
Замок: Linerlock
Загальна довжина: 187 мм
Вага: 85 г
Виробник: Mil-Tec, Німеччина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiL-tec |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага ножа | 85 г |
| Довжина ножа | 187 мм |
| Матеріал леза | 420 |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Призначення | Тактичний |
| Стан | Новий |
| Тип | Складаний |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 80 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
- Ціна: 745 ₴







