
Сумка нагрудна для спорядження Brandit US Cooper Chest Pack Operator Чорний 4051773194256
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: P1571
1 670 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 418-52-22
- +380 (50) 718-52-22
Сумка нагрудна для спорядження Brandit US Cooper Chest Pack Operator
Універсальна сумка з підтяжками, призначена для перенесення необхідного спорядження. Він виготовлений із міцного та стійкого до стирання поліестеру 600D. Конструкція шлейки забезпечує комфорт під час носіння.
Дві камери закриваються на двосторонню блискавку, , а кут розкриття першої камери можна регулювати за допомогою шнурка зі стопором усередині. Вісім гумок в обох відділеннях забезпечують місце для зберігання 42 різних аксесуарів.
Перше відділення обладнане кишенею на блискавці, гумкою для аксесуарів і сітчастою кишенею. Друге відділення обладнане вертикальними та горизонтальними гумками, тримачем для картки, застібається на липучці, і ключницею.
Ремені, розміщені спереду, сумісні із системою MOLLE , що дає змогу прикріплювати додаткове спорядження. Панель на липучці (велкро) дає змогу прикріпити будь-які нашивки або емблеми, наприклад. Морські нашивки.
Регульовані лямки полегшують посадку користувача. Чотири пряжки дають змогу швидко розстебнути. Задня панель із сітчастого матеріалу забезпечує правильну циркуляцію повітря, що підвищує комфорт під час використання.
Характеристики
Матеріал: поліестер 600D, еластан
Розміри: 20 х 23 х 8 см
Вага: 455 г
Виробник: Brandit, Німеччина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brandit |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.455 кг |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 8 см |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 23 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 670 ₴





