
Сумка тактическая Direct Action Deployment Bag Medium 80 л Adaptive Green BG-DPMD-CD5-AGR
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: P1305
5 276 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 418-52-22
- +380 (50) 718-52-22
Сумка тактична Direct Action Deployment Bag Medium 80 л
Транспортувальна сумка об'ємом 80 літрів із міцного та стійкого до стирання матеріалу Cordura 500D. Дизайн забезпечує швидкий доступ до вмісту, а велика кількість кишень і відділень полегшує організацію.
Основне відділення з двома сітчастими кишенями закривається на двосторонню блискавку YKK. Крім того, сумка обладнана двома бічними кишенями та невеликими кишенями спереду та ззаду. Всі кишені закриваються на змійки. Зручний, широкий транспортувальний ремінь із регульованою довжиною дає змогу носити сумку на плечі та робить її зручною для користувача. Сумка обладнана ручками для транспортування та двома компресійними ременями, що зміцнюють дно.
Велкро- панели (липучки) на передніх і бічних кишенях дають змогу прикріпити будь-яку нашивку або емблему, наприклад. Морські нашивки і два вікна з фольгою дають змогу розмістити посвідчення особи або адресний значок.
Технічні дані
Материал: Cordura 500D
Розміри: 700 x 390 x 320 м
Місткість: 80 літрів
Вага: 1112 г
Виробник: Direct Action, Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helikon-tex |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.5 кг |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Кордура |
| Об`єм | 80 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 32 см |
| Довжина | 70 см |
| Ширина | 39 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 5 276 ₴






