
Мішок компресійний транспортний M-Tac Large 55x34 см Black 10324502
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: M1255621
825 ₴
Показать оптовые цены+380 (97) 668-52-22
- +380 (63) 418-52-22
- +380 (50) 718-52-22
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Компресійний транспортний мішок M-Tac
Компресійний транспортний мішок. Матеріал виготовлення - нейлон. Мішок має середні розміри. Стійкий до намокання. Виконує функцію чохла для зберігання і транспортування спальника. Армійське походження даного виробу стане відмінним рішенням для тих, хто не любить проводити свій вільний час на дивані, вважаючи за краще походи, сплави або ж сходження. Заховані в нього речі будуть залишатися сухими незалежно від примх погоди. А завдяки спеціальним стропам, що зтягуються, можна буде істотно зменшувати об’єм мішка, заощаджуючи місце в рюкзаку під інші необхідні в поході речі.
|
Габарити: |
H: 55 cm Ø: 34 cm |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | M-Tac |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Черный |
| Материал | Нейлон |
| Состояние | Новое |
| Тип мешка | Компрессионный мешок |
| Размеры | |
| Диаметр | 29 см |
| Ширина | 60 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 60 см |
- Цена: 825 ₴










