Корзина
461 отзыв
В НАЛИЧИИ         АНТИСЕПТИКИ  |  МАСКИ  |  ПЕРЧАТКИ        КУПИТЬ
DOM-ONLINE - Медицинские расходные материалы и гигиена (дезинфекция)

Кристал 700 - дезсредство для басейнов с активным кислородом (перекись водорода 35%), 5000 мл

Кристал 700 - дезсредство для басейнов с активным кислородом (перекись водорода 35%), 5000 мл

294 грн.

Показать оптовые цены
 • Нет в наличии
 • Оптом и в розницу
 • Код: M9855
Кристал 700 - дезсредство для басейнов с активным кислородом (перекись водорода 35%), 5000 мл
Нет в наличии
294 грн.
Кристал 700 - дезсредство для басейнов с активным кислородом (перекись водорода 35%), 5000 мл
+380507185222
Viber / WhatsApp / Telegram
 • +380976685222
 • +380634185222
+380507185222
Viber / WhatsApp / Telegram
 • +380976685222
 • +380634185222
 • График работы
 • Адрес и контакты

Ознакомиться с полным ассортиментом компании:

Перчатки нитриловые: цветные, черные  Маски, шапочки, бахилы, нарукавники  Дезинфекция для рук, кожи, инструмента и поверхности  Одноразовая продукция для салонов красоты

Кристал 700 - дезсредство для басейнов с активным кислородом (перекись водорода 35%), 5000 мл

ДЕЗІНФЕКЦІЙНИЙ ЗАСІБ «КРИСТАЛ 700»

Активний кисень для басейнів!

Високоефективний дезінфекційний засіб на основі активного кисню. Для дезінфекції, окиснення органічних речовин і запобігання росту водоростей у воді басейну, системах охолодження, системах очистки повітря і т.п. Знищує бактерії, водорості, віруси і окиснює органічні забруднювачі. Продукт не містить хлор, без запаху, рН-нейтральний, екологічно безпечний, не утворює осад і використовується в воді будь-якої жорсткості

 

Вітчизняний аналог імпортних препаратів для дезінфекції басейнів «Chemoform» (Chemoform AG, ЄС) та BWT BENAMIN FRESH FLÜSSIG (BWT, Австрія).

Тепла вода басейну є сприятливим середовищем для розмноження мікроорганізмів, багато з яких є небезпечними для здоров'я людини. Тому воду в басейні потрібно постійно очищувати та знезаражувати.

Класичне хлорування для знезараження води відходить в минуле через численні недоліки методу, повʼязані з токсичністю хлору.

Великим спільним недоліком цієї групи засобів є те, що хлорнуватиста кислота, котра утворюється в процесі використання цих засобів реагує зі сполуками азоту, котрі потрапляють до басейну з відвідувачами або з навколишнього середовища (аміак, листя дерев) з утворенням хлорамінів.

Саме неорганічні хлораміни (дихлорамін та трихлорамін) подразнюють слизові оболонки, очі, шкіру та дихальну систему. Для їх розкладу необхідно збільшувати вміст активного хлору у воді у 10 раз, що призводить до значної перевитрати засобів та збільшення технічних перерв у роботі басейну. Органічні хлораміни, що є також частково відповідальні за запах та якість води, при цьому не розкладаються і нагромаджуються з часом у воді басейну.

Через це даний момент спостерігається тенденція до застосування інших, безпечніших методів, знезараження води. Проте, у всіх цих методів також є недоліки:

·    озонування потребує складної установки для отримання озону,

·    ультрафіолетове опромінення не має пролонгованої дії, погано працює у мутній воді та потребує частої заміни недешевих ламп;

·    іони срібла та міді малоактивні, діють повільно, а при вищих концентраціях є токсичними для людини.

Найоптимальнішим та найбільш безпечним технологічним рішенням є знезараження води за допомогою пероксиду водню (активного кисню). Саме тому популярність пероксиду водню серед власників басейнів виростає щорічно.

Проте у воді, насиченій киснем, у відкритих басейнах можуть проростати водорості. Тому крім пероксиду водню засіб повинен містити альгіцид (речовину, котра в малій кількості пригнічує ріст водоростей).

Саме таким засобом є «Кристал 700»! Основними діючими речовинами «Кристалу 700» є пероксид водню та четвертинна амонієва сполука (ЧАС). Наявність у рецептурі ЧАСу кількості лише 1 % приводить до кратного підвищення бактерицидної та альгіцидної активності.

 

«Кристал 700» - це вітчизняний аналог відомих імпортних препаратів для дезінфекції басейнів «Chemoform» (Chemoform AG, ЄС) та BWT BENAMIN FRESH FLÜSSIG (BWT, Австрія).

Загальновідомо, що пероксиду водню властивий широкий спектр антимікробної дії, завдяки чому його широко використовують в медицині, ветеринарії, консервній, пивоварній та біологічній промисловості для дезінфекції. Розчин пероксиду водню застосовується як антисептик для промивань та полоскань при ангінах, стоматиті, гінекологічних захворюваннях. ЧАС як біоцид є обовʼязковим компонентом майже усіх санітайзерів (засобів для швидкої дезінфекції рук), вушних та очних крапель.

Переваги в застосуванні і використанні засобу «Кристал 700» очевидні:

 • відсутність запаху хлору;
 • відсутність алергічних реакцій;
 • вода не подразнює шкіру та очі;
 • після купання немає відчуття сухості шкіри;
 • після купання волосся не стає ламким;
 • приємне відчуття чистої природньої води;
 • не змінюється рівень кислотності (рН) середовища;
 • засіб не містить речовин, небезпечних для здоров’я;
 • засіб не містить компонентів, що мають неприємний запах або здатні формувати такий запах при взаємодії з водою басейну;
 • засіб екологічно безпечний: у навколишньму середовищі пероксид - водню швидко розкладається до води та кисню, а ступінь біологічного розкладу ЧАС  у грунті перевищує 90 %;
 • воду після використання не потрібно утилізувати (можна полити город);
 • низька вартість знезаражування води (нижча у 5-10 разів порівняно з іншими засобами)!

 

 Рекомендації щодо використання засобу «Кристал 700»:

«Кристал 700» не є токсичною речовиною, але розчин з високою концентрацією, потрапляючи на шкіру і слизову, може викликати хімічний опік. Небезпечний при вживанні концентрованих розчинів всередину.

·    Додаючи Засіб «Кристал 700» в басейн - будьте обережні!

·    Додавайте засіб рівномірно по периметру басейну. Для уникнення можливих бризок при додаванні засобу «Кристал 700» в басейн - тримайте каністру з рідиною, якомога ближче до води. Щоб уникнути опіків шкіри та очей, користуйтеся гумовими рукавичками і захисними окулярами.

·    Користуватися басейном можна не раніше, ніж через 12 годин після додавання засобу «Кристал 700».

·       Рекомендоване дозування для свіжої води (при заповненні) - 100 мл на 1 м3.

·       Рекомендоване дозування для старої, застояної води, позеленінні води (розмноження водоростей) - 300 мл на 1 м3.

·       Рекомендоване дозування для профілактики (підтримання чистоти води 1 раз в тиждень) - 50 мл на 1 м3.

Характеристики
Основные атрибуты
Производитель  Lysoform
Страна производительУкраина
Объем5000
СоставКонцентрат
Упаковка средстваКанистра
Область примененияДезинфекция инструментария, Обеззараживание медицинских изделий, Дезинфекция и очищение всех типов поверхностей, Гигиеническая дезинфекция рук и кожи
Тип средстваГотовый к применению раствор
Дозатор / распылительНет
Информация для заказа
 • Цена: 294 грн.